გსურთ, რომ აბიტურიენტმა ქართული ენისა და ლიტერატურის გამოცდაზე ანალიტიკურ წერაში მაქსიმალური ქულა აიღოს?
ტექსტის შინაარსობრივი გააზრება და არგუმენტირებული მსჯელობა ის უნარებია, რომლებსაც მხოლოდ შაბლონებით ვერ ისწავლით. ამისთვის საჭიროა პრაქტიკოსი პროფესიონალის ხედვა.
რატომ უნდა აირჩიოთ ჩემთან მომზადება?
პროფესიული გამოცდილება: ვარ 14-წლიანი სტაჟის მქონე ჟურნალისტი (გამოცდილება: Edu.aris.ge, საზოგადოებრივი მაუწყებელი, „რეზონანსი“, „ლიბერალი“).
საგანმანათლებლო ექსპერტიზა: როგორც Edu.aris.ge-ს ყოფილი ჟურნალისტი, სიღრმისეულად ვიცნობ საგამოცდო პროგრამას და შეფასების კრიტერიუმებს.
შედეგი: ჩემი მოსწავლეების უმრავლესობა ეროვნულ გამოცდებზე სტაბილურად მაღალ ქულებს აღწევს.
რას ვთავაზობ აბიტურიენტს?
✅ ანალიტიკური აზროვნება: თეზისის სწორად დასმა და ლოგიკური არგუმენტაცია. ✅ სტრუქტურული გამართვა: ესეს აგების ოქროს წესები. ✅ სტილისტიკა და გრამატიკა: ტექსტის დახვეწა და ტიპური შეცდომების პრევენცია. ✅ ტექსტის ანალიზი: მხატვრული და არამხატვრული ტექსტების სიღრმისეული გააზრება.
რატომ ონლაინ (დისტანციურად)?
სწავლება მიმდინარეობს Google Meet/Zoom-ის პლატფორმაზე, Google Docs-ის გამოყენებით. ეს ფორმატი საშუალებას გვაძლევს:
დავზოგოთ მგზავრობის დრო და ენერგია.
რეალურ დროში ერთობლივად ვარედაქტიროთ ტექსტი (მოსწავლე ხედავს ყოველ ცვლილებას).
ყველა მასალა და გასწორებული ნამუშევარი მოსწავლეს ელექტრონულად, მოწესრიგებულად უნახება.
✨ ინდივიდუალური მიდგომა თითოეულ მოსწავლესთან!
📍 ფორმატი: ინდივიდუალური ან მცირე ჯგუფი. 📞 დაწვრილებითი ინფორმაციისთვის დამიკავშირდით: ✉️ ელ-ფოსტა: elizapaposhvili@gmail.com Show original