ILC გთავაზობთ ტრენინგს მინიმალურ დროში მაქსიმალური ინფორმაცია ტურიზმით დაინტერესებულ პირებს! ტრენინგის განმავლობაში მონაწილეებს გეძლევათ უნიკალური შემოთავაზება: • გაეცნოთ ტუროპერატორების ფუნქციებს და მათ მიმართ მოთხოვნებს • დაეუფლებით ტურ-ოპერატორებისა და გიდებისათვის საჭირო პროფესიული ასპექტებს • გაეცნოთ ტურიზმის საქმიანობის სპეციფიკას; • განიხილავთ ტურიზმის სახეებს • მიიღებთ პრაქტიკულ რჩევებს I მოდული: ტუროპერეიტინგი (8 სთ. 200 ლარი) II მოდული: ტურიზმის ორგანიზაცია და მართვა (8 სთ. 200 ლარი) ენდეთ ჩვენს 18-წლიან გამოცდილებას. ენდეთ პროფესიონალებს! ისანი,ლობჟანიძის ქუჩან1( ისნის გამგეობასთან) ვაჟა ფშაველას გამზირი ნ2ა, (არქივის მოპირდაპირე მხარეს. ) ilsposta@gmail.com
პერსონალურ მონაცემთა დაცვა(ტრენინგ კურსი)
პერსონალურ მონაცემთა დაცვა კურსის მიზანია: მსმენელებს დეტალურად მიაწოდოს ინფორმაცია მონაცემთა დაცვასთან დაკავშირებულ წესებსა და პირობებზე, რომელთა დაცვაც აუცილებელია კომპანიის საქმიანობის კანონთან შესაბამისობის უზრუნველსაყოფად. აგრეთვე, კურსის ფარგლებში განხილული იქნება ყველა იმ წერილობითი დოკუმენტის შინაარსობრივი და ფორმალური მხარე, რომელთა შემუშავებაც და დამტკიცებაც ახალი კანონიდან გამომდინარე კომპანიებისთვის გახდა სავალდებულო. კურსის დასრულების შემდეგ: მსმენელი მიიღებს ინფორმაციას პერსონალურ მონაცემთა დაცვის მარეგულირებელი ადგილობრივი და საერთაშორისო რეგულაციების შესახებ, რომელიც დაეხმარება ორგანიზაციაში არსებული პერსონალური მონაცემების დამუშავების პროცესი მოაქციოს შესაბამისობაში არსებულ რეგულაციებთან. I შეხვედრა ტრენინგის მიზნების გაცნობა მონაცემთა დაცვის საერთაშორისო, რეგიონალური და ეროვნული სამართლებრივი ინსტრუმენტები პერსონალურ მონაცემთა დაცვის ოფიცრის ინსტიტუტის გაცნობა ∙ კანონის მოქმედების სფერო პრაქტიკული სავარჯიშო II შეხვედრა პერსონალური მონაცემი და მონაცემთა დამუშავების პროცესის მონაწილე ძირითადი ელემენტები პერსონალურ მონაცემთა დამუშავების წესები პერსონალური მონაცემების დამუშავების პრინციპები პერსონალური მონაცემების დამუშავების საფუძვლები ∙ პრაქტიკული სავარჯიშო III შეხვედრა ვიდეომონიტორინგის განხორციელების წესი ვიდეომონიტორინგის განხორციელების პროცედურის განსაზღვრა პერსონალურ მონაცემთა დაცვის ოფიცრის მიერ აუდიომონიტორინგის განხორციელების წესი აუდიომონიტორინგის განხორციელების პროცედურის განსაზღვრა პერსონალურ მონაცემთა დაცვის ოფიცრის მიერ პრაქტიკული სავარჯიშო IV შეხვედრა მონაცემთა სუბიექტის უფლებები პერსონალური მონაცემების დამუშავებაზე რეაგირების ინსტრუქცია პრაქტიკული სავარჯიშო V შეხვედრა დამუშავებისთვის პასუხისმგებელი პირისა და დამუშავებაზე უფლებამოსილი პირის ვალდებულებები პერსონალურ მონაცემთა უსაფრთხოება მონაცემთა დამუშავებასთან დაკავშირებული ინფორმაციის აღრიცხვა პრაქტიკული სავარჯიშო VI შეხვედრა ინციდენტი და მასზე რეაგირების ვალდებულებები ინციდენტზე რეაგირების პროცედურის განსაზღვრა ინციდენტზე რეაგირების რეესტრის წარმოება პრაქტიკული სავარჯიშო VII შეხვედრა მონაცემთა დაცვაზე ზეგავლენის შეფასება მონაცემთა დაცვაზე ზეგავლენის შეფასების პროცედურის განსაზღვრა ∙ პრაქტიკული სავარჯიშო VIII შეხვედრა პერსონალურ მონაცემთა დაცვის ოფიცრის როლი და ფუნქციები პერსონალურ მონაცემთა დაცვის ოფიცრის ფუნქციის განსაზღვრა ორგანიზაციაში საერთაშორისო რეგულაციები პერსონალურ მონაცემთა დაცვის ოფიცრის შესახებ ორგანიზაციაში პერსონალური მონაცემების დამუშავების მონიტორინგის განხორციელება პრაქტიკული სავარჯიშო IX შეხვედრა პერსონალურ მონაცემთა დაცვის სათანადო გარანტიების მქონე ქვეყნები პერსონალური მონაცემების საერთაშორისო გადაცემაზე ნებართვა საზედამხედველო ორგანოს ფუნქცია-მოვალეობები ადმინისტრაციული საქმისწარმოება პერსონალურ მონაცემთა დაცვის სამსახურში პერსონალური მონაცემების დამუშავების კანონიერების შესწავლის პროცედურა საზედამხედველო ორგანოში ადმინისტრაციული სამართალდარღვევა და ადმინისტრაციული პასუხისმგებლობის დაკისრება X შეხვედრა პრაქტიკული შეჯამება და ტესტირება გაკვეთილები ტარდება კვირაში 2-ჯერ კურსის ხანგრძლივობ 10 საათი 500 ლარი იფარება მესამე გაკვეთილზე გაიცემა ევრიპული სტანდარტის ორენოანი სერტიფიკატი თბილისი, ისანი ვლ. ლობჟანიძის ქ. 1 II სადარბაზო, IV სართული ვაჟაფშაველას 2ა
500l
საქმის წარმოება და დოკუმენტბრუნვა(ტრენინგ კურსი)
საქმის წარმოება და დოკუმენტბრუნვა საქმის წარმოებისა დოკუმენტბრუნვის სრული თეორიული და პრაქტიკული ტრენინგ-კურსი საჯარო და კერძო სამსახურების ადმინისტრაციის თანამშრომლებისთვის და მენეჯერებისთვის. ტრენინგი განკუთვნილია ნებისმიერი პროფესიის და თანამდებობის პირთათვის, რომელთაც სურთ აიმაღლონ კვალიფიკაცია ადმინისტრაციული საქმისწარმოებისა და უდოკუმენტო მომსახურების სფეროში თანამედროვე მოთხოვნების შესაბამისად. ტრენინგის მიზანია: თეორიული ნაწილის პარალელურად, მსმენელმა შეისწავლოს საქართველოში დღეისთვის მოქმედი საქმისწარმოების პრაქტიკული წესები, საქმისწარმოების ელექტრონული პროგრამები და შეძლოს ნებისმიერი ტიპის დოკუმენტთან დამოუკიდებელი და კვალიფიციური მუშაობა. I მოდული: საბაზო კურსი 6 საათი (3 შეხვედრა), 250 (ჯგ), ინდ. 300 ლ ▪️ადმინისტრაციული მენეჯმენტი, ორგანიზაციის მართვა თანამედროვე სტანდარტების შესაბამისად. ▪️ადმინისტრაციული და იურიდიული საქმისწარმოების თავისებურებანი საჯარო და კერძო სტრუქტურებში; ▪️დოკუმენტ-ბრუნვის ორგანიზება. ▪️საქმიანი ქაღალდების (დებულების, შინაგანაწესის, წერილების, ცნობების, განცხადებების და სხვ.) წარმოება; ▪️სხვადასხვა ტიპის ხელშეკრულებების შედგენა. ▪️ელექტრონული ოფის მენეჯმენტი – იმეილ ტექნიკის სტანდარტები. ▪️დოკუმენტბრუნვის ელექტრონული პროგრამები და მასთან მუშაობის წესები (Eflow, eHRMS და მსგავსი) ▪️უცხოური (საერთაშორისო) მიმოწერა და კორესპონდენციის შესაბამისი დამუშავება. ▪️HR მენეჯმენტი, საკადრო დოკუმენტების საბაზო საქმისწარმოება; ▪️პერსონალურ მონაცემთა არსი და მისი დაცვის ასპექტები, საკადრო დოკუმენტების წარმოება. ▪️თანამშრომელთა პირად საქმეებთან და პერსონალურ დოკუმენტებთან მუშაობა. II მოდული: მასტერკლასი 4 საათი (2 შეხვედრა), 150 (ჯგ), ინდ. 200 ლ ▪️დოკუმენტების კლასიფიკაცია ▪️მოთხოვნები დოკუმენტის გაფორმებისადმი ▪️დოკუმენტის რეკვიზიტები ბლანკი, საქმიანი წერილები, ბეჭედი, შტამპი, ბეჭდისა და შტამპის გამოყენების წესები, კონვერტი, კონვერტის გაფორმების წესები . ▪️კორესპონდენციის დამუშავების წესი. ▪️გასული კორესპონდენციის დამუშავების წესი ▪️კორესპონდენციის რეგისტრაციისა და ინდექსირების წესი ▪️საქმისწარმოების ავტომატიზირებული სისტემა ▪️ელექტრონული კორესპონდენცია ▪️დოკუმენტების რაოდენობის აღრიცხვა ▪️დოკუმენტების შესრულების ვადები და შესრულების კონტროლი ▪️მოთხოვნები დოკუმენტების ტექსტებისადმი ▪️ბრძანება, განკარგულება, მითითება, დადგენილება, გადაწყვეტილება, ოქმი. ▪️საწესდებო დოკუმენტები განკარგულებითი–საორგანიზაციო ანუ საწესდებო დოკუმენტების სტრუქტურა და მოთხოვნები ,გაფორმებისადმი შენიშვნებისა და ტექსტის დამატებების გაფორმება. ▪️განკარგულებითი–საორგანიზაციო დოკუმენტის რეგისტრირება ▪️დოკუმენტის გაცნობისა და საჯარო ინფორმაციის გაცემის წესი ▪️საჯარო ინფორმაციის გაცემის წესი ▪️ასლი და ამონაწერი ყოველ შეხვედრაზე გადმოგეცემათ სასწავლო-პრაქტიკული მასალები, მოისმენთ და ნახავთ პრეზენტაციებსა და ვიდეო რგოლებს, დამოუკიდებლად იმუშავებთ სხვადასხა ტიპის დოკუმენტებზე. გაიცემა ევრიპული სტანდარტის ორენოანი სერტიფიკატი კურსი შეგიძლიათ გაიაროთ სრულად: 10 საათი (5 შეხვედრა): 400 (ჯგუფში) / 500 ლ (ინდივიდუალურად) ან აირჩიოთ სასურველი მოდული. კორპორატიული დაკვეთის შემთხვევაში (> 3 მსმენელი) გთავაზობთ: 7% ფასდაკლებას. გაკვეთილები ტარდება კვირაში 2-ჯერ კურსის ხანგრძლივობა საბაზო 6 სთ / სრული 8 სთ. მეორე გაკვ. იფარება კურსის საფასური გადახდა მესამე გაკვეთილზე გაიცემა ევრიპული სტანდარტის ორენოანი სერტიფიკატი თბილისი, ისანი ვლ. ლობჟანიძის ქ. 1 II სადარბაზო, IV სართული ვაჟა-ფშაველას 2ა
ოფისმენეჯერი თანამედროვე ოფისში
🚩ოფისმენეჯერი თანამედროვე ოფისში🚩 🚩კურსი განკუთვნილია ნებისმიერი პროფესიის პირთათვის (მათ შორის დასაქმებულთათვის), რომელთაც სურთ აიმაღლონ კვალიფიკაცია ადმინისტრაციული საქმისწარმოების სფეროში თანამედროვე მოთხოვნების შესაბამისად და ასევე დამამთავრებელი კურსის სტუდენტებისთვის, რომელთაც სურთ დაიწყონ წარმატებული კარიერა სახელმწიფო სექტორსა თუ სხვადასხვა კერძო კომპანიებში. 🚩დღევანდელ შრომით ბაზარზე ოფისის მენეჯერი ერთ-ერთ ყველაზე მოთხოვნადი პროფესიაა. შესაბამისად, მაღალია კონკურენციაც. სასწავლო ცენტრი ILC გთავაზობთ სასწავლო პროგრამას, რომლის გავლის შემდეგ შეიძენთ ყველა საჭირო ცოდნასა და პროფესიულ უნარ-ჩვევებს, რომელიც საშუალებას მოგცემთ გახდეთ კონკურენტუნარიანი ადმინისტრაციული მენეჯერი, რაც წარმატებული დასაქმებისა და სასურველი სამუშაოს პოვნის გარანტიაა 🚩ყოველ შეხვედრაზე მსმენელს გადაეცემა ტრენინგის შესაბამისი სასწავლო პრაქტიკული მასალები; ტრენინგის მსმენელი მოისმენს და ნახავს შესაბამის პრეზენტაციებსა და ვიდეო რგოლებს; დამოუკიდებლად იმუშავებს სხვადასხვა ტიპის დოკუმენტზე. კურსის ფარგლებში განიხილება: ▪️მენეჯმენტის ცნება და მართვის სახეები; ▪️ოფისის მენეჯმენტის არსი თანამედროვე საერთაშორისო სტანდარტების შესაბამისად; ▪️ადმინისტრაციული მენეჯმენტი, ორგანიზაციის მართვა; ▪️კომუნიკაციის მიზანი მენეჯმენტში; ▪️ოფის მენეჯერის ფუნქცია მოვალეობანი და საჭირო უნარ ჩვევები; ▪️ეფექტური მომსახურების ცნება; ▪️მისტიური მყიდველის არსი; ▪️ეფექტური კომუნიკაციის პრინციპები; ▪️ინფორმაციის გაგების და გადაცემის გზები; ▪️კომუნიკაციის ხელისშეშლელი ფაქტორები და მოსმენის ხელოვნება; ▪️თანამშრომლობის მოპოვების ეტაპები და გუნდური მუშაობის პრინციპები ▪️საოფისე ეტიკეტი; ▪️სამუშაო ადგილის ეფექტური მოწყობის სტანდარტები; ▪️პროფესიული იმიჯი, დრეს-კოდი; ▪️საოფისე გამასპინძლებისა და ბიზნეს ლანჩის ეტიკეტი; ▪️საქმიანი ურთიერთობის სტანდარტები; ▪️პირველადი შთაბეჭდილების მნიშვნელობა; ▪️ადამიანთა ფსიქოტიპები; ▪️სამუშაოს ეფექტური დაგეგმვა; ▪️საქმეთა ეფექტური გადანაწილება; დროის მართვა; ▪️სტრესის მართვის პიროვნული და ორგანიზაციული ფაქტორები; ▪️ღუზა სტიმულები; ▪️დისტანცია და კომუნიკაცია; ▪️ინტერპერსონალური კომუნიკაციები; ▪️ჟესტების ენა; ▪️ვერბალური და არავერბალური კომუნიკაცია ▪️მონაცემთა შეფასება და მონიტორინგი; ▪️სატელეფონო საუბრის ეტიკეტი; ▪️თავაზიანი უარის თქმისა და ბოდიშის მოხდის ტექნიკა; ▪️მომხმარებელთან ურთიერთობის დასრულება; ▪️ყიდვის შემდგომი დისონანსი; ▪️საქმიანი კორესპონდენცია; ▪️საქმისწარმოების სტანდარტები; ▪️იმეილის ტექნიკა, მეილინგი; ▪️რეპორტი, ნიუსი , ანგარიში; ▪️დოკუმენტის სხვადასხვა სახეები; ▪️ოფიციალური დოკუმენტების გაფორმების წესები; ▪️საქმიანი ქაღალდების მონიტორინგი; ▪️კონფლიქტების რეგულირება; ▪️ონფლიქტი მოლაპარაკებებში და დარეგულირების ხერხები; ▪️ასერტიულობა; ▪️მომხმარებელთა უფლებები ▪️ეფექტური შიდა კომუნიკაცია; ▪️მომხმარებლის გადამისამართების ტექნიკა; ▪️ტექნიკური შეფერხებების აღმოფხვრის სტანდარტები 🚩გაკვეთილები ტარდება კვ. 2-ჯერ / თვეში 8 გაკვეთილი კურსის ხანგრძლივობა 12 სემინარი (1,5 თვე 🚩450 ლარი 🚩გადახდა მესამე გაკვეთილზე 🚩გაიცემა ევრიპული სტანდარტის ორენოანი სერტიფიკატი 🚩თბილისი, ისანი ვლ. ლობჟანიძის ქ. 1 II სადარბაზო, IV სართული ვაჟაფშაველას 2ა
ეფექტური წარდგენა და კომუნიკაცია(ტრენინგ კურსი)
ეფექტური წარდგენა და კომუნიკაცია თუ გსურთ მკაფიოდ გამოხატოთ საკუთარი თავი საქმიან თუ მეგობრულ გარემოში – სწორად მიიტანოთ თქვენი სათქმელი სამიზნე აუდიტორიამდე, გიწევთ ფართო თუ მცირე აუდიტორიის წინაშე კომპანიის, ახალი პროექტის, მიღწეული შედეგების, ინოვაციური პროდუქტის ან აკადემიური ნაშრომის წარდგენა, როდესაც მეორე შანსი თითქმის >>გამორიცხულია << და >>გადამწყვეტია<< პირველივე ჯერზევე იყოთ: თავდაჯერებული ▪️თქვენი ტექსტი იყოს საინტერესო, გასაგები ▪️მეტყველება გამართული ▪️ინტონაცია სწორად მორგებული ▪️ვერბალური და არავერბალური შესაძლებლობები მაქსიმალურად გამოყენებული ▪️დრო სწორად გადანაწილებული ▪️დაუთმე შენი დროის მხოლოდ 8 საათი ჩვენს ტრენერთან ურთიერთობას, გაიზიარე მისი ცოდნა და გამოცდილება და შედეგიც არ დააყოვნებს – თქვენ მოგისმენენ ყველგან და უკუკავშირიც პოზიტიური იქნება. ჩვენი მიზანი თქვენი წარმატებაა!!! კურსი მოიცავს შემდეგ საკითხებს: ▪️ეფექტური პრეზენტაციის მომზადება ▪️ეფექტიანი საჯარო გამოსვლის ხელოვნება ▪️ლიდერული უნარ-ჩვევების წარმოჩენა ▪️დებატების ხელოვნება ▪️ეფექტიანი და პოზიტიური კომუნიკაცია ▪️საჯარო გამოსვლის ტექნიკა ▪️ძირითადი აზრის სწორად ფორმულირება და ადრესატამდე მიტანა ▪️დამაჯერებელი საუბრის მანერა ▪️მიმართვის ტექსტის სწორად ჩამოყალიბება ▪️საკომუნიკაციო არხების მართვა გაკვეთილები ტარდება კვირაში 2-ჯერ, კურსის ხანგრძლივობა 8 საათი, 250 ლარი, გადახდა მეორე გაკვეთილის შემდეგ გაიცემა ევრიპული სტანდარტის ორენოანი სერტიფიკატი თბილისი, ისანი ვლ. ლობჟანიძის ქ. 1 II სადარბაზო, IV სართული ვაჟაფშაველას 2ა
25.03.2025 / 16:19
ადამიანური რესურსების მართვა (ტრენინგ კურსი)
ადამიანური რესურსების მართვა დაეუფლეთ პერსონალის მართვის ხელოვნებას სწრაფად და ეფექტურად! ჩვენ მიერ შემოთავაზებული HRM კურსები მოგცემთ უნიკალურ შესაძლებლობას, უმოკლეს დოში გაერკვიოთ პერსონალის მართვის სამსახურის პრინციპებში, სწორად დაგეგმოთ და წარმართოთ ამ სამსახურის მუშაობა. ტრენინგის შედეგად შეიძენთ იმ თეორიულ ცოდნასა და პრაქტიკულ ჩვევებს, რომელიც გაზრდის თქვენს, როგორც პროფესიონალის, კონკურენტუნარიანობას სამუშაოს მაძიებელთა ფართო ბაზარზე. I შეხვედრა ▪️ტრენინგის პრეზენტაცია ▪️ადამიანური რესურსების მართვის პრინციპები ▪️ადამიანური რესურსების როლი და მისი სტრუქტურა ▪️ადამიანური რესურსების სპეციალისტის ფუნქცია ▪️HR-ის როლი და სამუშაო აღწერილობა ▪️ადამიანური რესურსების ინფორმაციული არეალის შექმნა ▪️მონაწილეთა შეკითხვების განხილვა II შეხვედრა ▪️ეფექტური ვაკანსიის შექმნის მექანიზმები ▪️მომხმარებელზე ორიენტირებული ვაკანსიის ფსიქოლოგიური ასპექტები; ▪️რეკრუიტმენტის საერთაშორისო წესები და პროცედურები ▪️გასაუბრების ორგანიზება – შიდა და გარე მექანიზმები ▪️რეზიუმის შერჩევისა და განხილვის ეტაპები ▪️ეფექტური გასაუბრების დაგეგმვის სტანდარტები ჯგუფური, ინდივიდუალური გასაუბრებისა და ტესტირების სპეციფიკაციები ▪️კონკურსის ჩატარების წესი და საკონკურსო კომისიის სტანდარტები პრაქტიკული დავალება III შეხვედრა ▪️პრაქტიკული დავალების განხილვა ▪️თანამშრომლის შერჩევის მეორე ეტაპი და შიდა ▪️ორგანიზაციული ღონისძიებები ▪️პერსონალის აყვანის ბოლო ეტაპი და შერჩევის 3 ხარისხის განსაზღვრა ▪️თანამშრომლის გაფორმება და დანიშვნის ბრძანება ▪️თანამშრომლის ადაპტაცია ორგანიზაციაში ▪️შინაგანაწესის მთავარი სტანდარტები; ▪️თანამედროვე სამუშაო აღწერილობების შექმნა ▪️პრაქტიკული დავალება IV შეხვედრა ▪️პრაქტიკული დავალების განხილვა ▪️საკადრო ადმინისტრირება ▪️რა არის პერსონალის საშტატო განრიგი ▪️„საქმისწარმოების ერთიანი წესების“ შესახებ ბრძანებულების განხილვა საკადრო ჭრილში ▪️ადამიანური რესურსების მართვა და ბრძანებების ადმინისტრირება ▪️პესრონალის პირადი საქმის შექმნა ▪️ელექტრონული ფაილინგი – საქმისწარმოება ▪️ეფექტური სამოტივაციო წერილის არსი ▪️დახასიათება, რეკომენდაციის სტანდარტები ▪️პრაქტიკული დავალება V შეხვედრა ▪️პრაქტიკული დავალების განხილვა ▪️საქართველოს შრომის კოდექსის განხილვა ▪️დამსაქმებლისა და დასაქმებულის უფლება მოვალეობათა განხილვა ▪️პირდაპირი და ირიბი დისკრიმინაციის ცნება ▪️დისკრიმინაციული და არადისკრიმინაციული მიდგომები პერსონალთან ▪️წინასახელშეკრულებო ურთიერთობების განხილვა ▪️შრომით ხელშეკრულების პირობების განსაზღვრა ▪️გამოსაცდელი ვადა, სტაჟირება VI შეხვედრა ▪️მონაწილეთა შეკითხვების განხილვა ▪️მივლინება – პროცედურები, ბრძანება, სამივლინებო მოწმობა ▪️სამუშაო დროის განსაზღვრა და სპეციფიკაციები ▪️დასწრების ტაბელი და კონტროლის მექანიზმები ▪️ზეგანაკვეთური სამუშაო და ნახევარი განაკვეთის ▪️სპეციფიკაციები 6. შვებულება, ბრძანება და სპეციფიკაციები ▪️დეკრეტი – შვებულება მშობიარობისა და ბავშვის მოვლის გამო ▪️შვებულების მიცემისა და გამოთვლის წესები ▪️დამატებითი შვებულება ბავშვის მოვლის გამო ▪️პრაქტიკული დავალება VII შეხვედრა ▪️პრაქტიკული დავალების განხილვა ▪️შრომის ანაზღაურება და სახელფასო სისტემის განსაზღვრა ანაზღაურებიდან დაქვითვის წესი ▪️შრომის უსაფრთხოება და შრომითი პირობების ორგანიზება სამუშაო სივრცეში ▪️შრომითი ურთიერთობის შეჩერება და მისი საფუძვლები ▪️ხელშეკრულების და შრომითი ურთიერთობის შეწყვეტის სპეციფიკაციები ▪️შრომითი დავები ▪️მონაწილეთა შეკითხვების განხილვა ▪️პრაქტიკული დავალება VIII შეხვედრა ▪️პრაქტიკული დავალების განხილვა ▪️კორპორატიული კულტურის შექმნა და ორგანიზაციული სტრუქტურა ▪️შიდა ორგანიზაციული მენეჯმენტი ▪️თანამშრომლებთან ურთიერთობის მოდელები ▪️კორპორატიული სტანდარტები ▪️სამუშაო ანალიზის მიზანი და მნიშვნელობა პერსონალის მართვაში ▪️სამუშაოს ანალიზის აღწერა და სამუშაო ანალიზის ფორმები ▪️თანამშრომელთა შეფასების სხვადასხვა სტრატეგიები (360 გრადუსი და სხვ) ▪️სამოტივაციო და საბონუსე სისტემების შექმნა ▪️პერსონალის მოტივაციისა და დემოტივაციის მოდელები ▪️პერსონალისთვის საყვედურის გამოცხადების მექანიზმები და ▪️დისციპლინური პასუხისმგებლობის დაკისრება ▪️დაჯილდოებისა და წახალისების სისტემები (ბენეფიტები) ▪️ტესტი სამუშაოს შეფასებისთვის IX შეხვედრა ▪️დაზღვევის და სხვა კორპორაციული სეგმენტების ეფექტური განხორციელება ▪️ტრენინგ საჭიროებების დაგეგმვა და განსაზღვრა ▪️ტრენინგ საჭიროებათა შეფასების მეთოდები ▪️ეტაპები და ღონისძიებები ▪️ანკეტირება და კითხვარები ▪️შედეგების ეფექტური კოორდინირება ▪️დამსაქმებლის ბრენდინგი ▪️მარკეტინგი და ადამიანური რესურსების ეფექტური მართვა ▪️კორპორატიული ფაქტორები თანამშრომელთა დაქირავების პროცესში ▪️პრაქტიკული დავალება X შეხვედრა ▪️პერსონალური მონაცემების არსი ადამიანური რესურსების მართვაში ▪️პერსონალის ფაილების შენახვის, დაცვისა და დამუშავების საერთაშორისო წესები და ადგილობრივი კანონმდებლობა ▪️ადამიანური რესურსების მართვის ელექტრონული საქმისწარმოების პროგრამის სრული მიმოხილვა Ehrms ▪️პესრონალური მონაცემების ფაილინგის სტანდარტები XI შეხვედრა ▪️შემთხვევის შეფასება Case Study ▪️გასაუბრების იმიტაცია ▪️პრაქტიკული დავალების პრეზენტაცია XII შეხვედრა ▪️ტესტირება ▪️მონაწილეთა რეზიუმეების დამუშავება ▪️ტრენინგის შეფასებაგაკვეთილები ტარდება გაკვეთილები ტარდება კვირაში 2-ჯერ კურსის ხანგრძლივობა 12 საათი 450 ლარი გადახდა მეორე გაკვეთილის შემდეგ გაიცემა ევრიპული სტანდარტის ორენოანი სერტიფიკატი თბილისი, ისანი ვლ. ლობჟანიძის ქ. 1 II სადარბაზო, IV სართული ვაჟაფშაველას 2ა
ტრენინგი მომსახურე პერსონალისთვის
ტრენინგი მომსახურე პერსონალისთვის კომპანიის რეპუტაციას განსაზღვრავს მისი მომსახურე პერსონალის კვალიფიკაცია. კლიენტთან ურთიერთობაში უმეტესად პირველი შთაბეჭდილებაა გადამწყვეტი. გთავაზობთ ტრენინგს ფრონტ–ოფისის, ბექ–ოფისის, გაყიდვების, დასუფთავების სამსახურის თანამშრომლებისთვის, ოფისმენეჯერებითვის, სუპერვაიზერებისა და ყველა დაინტერესებული პირისთვის. გადაამზადეთ პერსონალი და იყავით დარწმუნებული, რომ თქვენ მხოლოდ მადლიერი და ერთგული კლიენტები გეყოლებათ. ტრენინგს უძღვება: სერტიფიცირებული ტრენერი, რომელსაც აქვს პერსონალის გადამზადების მრავალპროფილიანი გამოცდილება და ტრენერად მუშაობის მრავალწლიანი სტაჟი. ტრენინგი ითვალისწინებს 4 სასწავლო მოდულს, აწყობილია თანამედროვე საერთაშორისო სტანდარტებზე და მოიცავს რეალურ პრაქტიკულ სასწავლო ქეისებს. თქვენ შესაძლებლობა გაქვთ, აირჩიოთ სასურველი მოდული ან მოდულები კომპანიის საჭიროებების მიხედვით. ასევე, შესაძლებელია ცვლილებების შეტანა თემატიკაშიც. I მოდული: ეფექტური მომსახურება და კომუნიკაცია ხანგრძლივობა 8 სთ (4 შეხვედრა) 250 ლ II მოდული: დალაგება-დასუთტავების სამსახური ხანგრძლივობა 4 სთ (2 შეხვედრა) 160 ლ III მოდული: უსაფრთხოების სამსახური ხანგრძლივობა 4 სთ (2 შეხვედრა) 160 ლ IV მოდული: ტექნიკური უზრუნველყოფის სამსახური ხანგრძლივობა 4 სთ 2 შეხვედრა) 160 ლ სასწავლო მოდულების მოკლე აღწერილობა: ▪️სტუმართან/მომხმარებელთან კომუნიკაციის თანამედროვე სტანდარტები; ▪️პრობლემური სიტუაციების ეფექტური მართვა. ▪️უნიფორმიანი პერსონალის სამსახურის საქმიანობის წარმართვა; ▪️ტექნიკური ჯგუფის თანამშრომლის როლები და ფუნქციები; ▪️სისუფთავის შემოწმების სტანდარტები; ▪️დასუფთავების კლასიფიკაცია სირთულის მიხედვით; ▪️ქიმიური ნივთიერებების შესაბამისი გამოყენების წესები; ▪️პერსონალის მხრიდან უსაფრთხოების სტანდარტების დაცვა; ▪️ტექნიკური აღჭურვილობის კონტროლი კომპეტენციათა ფარგლებში; ▪️ორგანიზაციაში უსაფრთხოების სხვადასხვა წესებისა და კონცეფციების შემუშავება. ▪️ტრენინგს, დამკვეთთან შეთანხმებისამებრ, შესაძლებელია დაემატოს სხვა მომიჯნავე, მსგავსი თემები ტრენინგის ფარგლებში: ▪️მონაწილეებს ელექტრონულად გადაეგზავნებათ შესაბამისი სასწავლო მასალები – „ჰენდაუტები“ და დამატებითი მასალები; ▪️ტრენინგის მსმენელი მოისმენს და ნახავს ▪️პრეზენტაციებსა და ვიდეო რგოლებს; ▪️შეხვედრის მონაწილეებს შორის განხილული იქნება სხვადასხვა პრაქტიკული მაგალითები სტუმართან მიმართებაში და დაიდგმება სიტუაციური თამაშები; ▪️ტესტირების საფუძველზე მსმენელებს გადაეცემათ ევროპული სტანდარტის შესაბამისი ორენოვანი სერთიფიკატი. სამუშაო ჯგუფში მონაწილეთა მინიმალური რაოდენობა 4 – 5 მსმენელი, მაქსიმალური – 10. გადახდა მეორე გაკვეთილის შემდეგ თბილისი, ისანი ვლ. ლობჟანიძის ქ. 1 II სადარბაზო, IV სართული ვაჟაფშაველას 2ა
ეფექტური მასპინძლობა და მომსახურება
აიელსის ტრენინგ-კურსი დაგეხმარებათ ისწავლოთ, როგორ გახადოთ თქვენი კომუნიკაცია კლიენტთან ეფექტური, ურთიერთმომგებიანი, საქმიანი და მეგობრული და გახდეთ შეუცვლელი კადრი მომსახურების სფეროში მოღვაწე ორგანიზაციებისთვის ან ხარისხობრივად უფრო მაღალ დონეზე აიყვანოთ თქვენი საკუთარი ორგანიზაცია და გაზარდოთ კმაყოფილი მომხმარებლების რიცხვი და, შესაბამისად, შემოსავალიც. ჩვენი მიზანი თქვენი წარმატებაა!!! კურსის ღირებულება: 8 შეხვედრა. 300 ლარი. ენდეთ ჩვენს 18-წლიან გამოცდილებას. ენდეთ პროფესიონალებს! 595424989 574105959 მ.ისანი, ლობჟანიძის ქუჩა 1( ისნის გამგეობასთან ,ახალი აშენებული 12 სართულიანი შენობაში,) II სადარბაზო მეოთხე სართული. მ.სამედიცინო ინსტიტუტი, ვაჟა ფშაველას გამზირი 2ა I სადარბაზო, მესამე სართული არქივის მოპირდაპირე მხარეს.
მრავალფუნქციონალური ოპერაციული სისტემა ლინუქსი (Linux)
კომპიუტერული პროგრამები
მრავალფუნქციონალური ოპერაციული სისტემა ლინუქსი (Linux) - მიმოხილვა Linux VS MS Windows; Linux-ის ინსტალაციის გზები (virtual Box); მარტივი საბაზისო ბრძანებები; Pwd,whoami, ls,cat,tac,sort,cut, cp,mv,rm,mkdir,touch და სხვა.; Trash cli ,zip unzip ინსტალაცია; Tar არქივაცია; LibreOffice ინსტალაცია; ინტერაქტიული რეჟიმი(i) ,დიალოგიური ფანჯარა; ფაილთან მუშაობის ბრძანებები-ფაილის დაყოფა; ფაილში ჩაწერის სხვადასხვა გზები: Nano, tee, vi, pico და სხვა; ლინკები Linux-ში; ლოკალური და გლობალური ცვლადები; უნივერსალური ცვლადები, ცვლადების ექსპორტი; სისტემური ფაილები; შემოკლებული მეტსახელები ლინუქსში:alias; ტექსტის და ცვლადების კომბინაცია; ბრძანებათა გაერთიანება, ლოგიკური and; აბსოლიტური და ფარდობითი მიმართვა; User და group უფლებები ls -l; გლობინგი Linux-ში (*, [] ) ფაილების ძებნა, ფილტრაცია; მასკირება (?) , ფაილების ძებნა ფილტრაცია; სკრიპტინგი; ფაილზე ნებართვების მინიჭება- ცვლილება chmod; ცვლადები და ციკლები for, while; სკრიპტინგი, ინფორმაციის შეტანა გამოტანა; სკრიპტინგი, IF ,grep,sed then, else, test ოპერატორი; მომხმარებლებისა და ჯგუფების შექმნა წაშლა; უფლებების ნებართვების განსაზღვრა; უსაფრთხოება ლინუქსში მრაფალფეროვანი დავალებები და ტესტები! კურსის ხანგრძლივობა: 12 გაკვეთილი კურსის ღირებულება: 230 ლარი .ტრენინგის დასრულების შემდეგ მსმენელებს გადაეცემათ ევროპული სტანდარტის შესაბამისი სერთიფიკატი .დაინტერესებული პირები დაგვიკავშირდით და ჩაეწერეთ: ელ. ფოსტა: ilcposta@gmail.com მისამართი: მ. ისანი,ლობჟანიძის ქუჩა ნ1(ისნის გამგეობასთან, მ. სამედიცინო ინსტიტუტი, ვაჟა-ფშაველას გამზირი 2ა, I სადარბაზო, მესამე სართული) არქივის პირდაპირ.