განცხადებები (1)
უფროსი საკრედიტო ექსპერტი
შპს „მიკროსაფინანსო ორგანიზაცია ცენტრალი“ აცხადებს ვაკანსიას უფროსი საკრედიტო ექსპერტის პოზიციაზე. ადგილმდებარეობა: თბილისი ვის ვეძებთ: • თუ ხარ ენერგიული და მოტივირებული; გაქვს კარგი ანალიტიკური და პრობლემების გადაჭრის უნარი; • არ გეშინია გამოწვევბის და სირთულეების; • გიყვარს პრობლემების იდენტიფიცირება და გადაწყვეტილების ახალი გზების ძიება; • შეძლებ იმუშაო თვითორგანიზებულ გუნდთნ ერთად; დაინტერესებულ პირებს გთხოვთ, გამოაგზავნოთ რეზიუმე (CV) ქართულ ენაზე ფოტოსურათით შემდეგ ელ-ფოსტის მისამართზე: hr@central.ge არაუგვიანეს 26/04/2025. წერილის სათაურის ველში გთხოვთ, მიუთითოთ პოზიციის დასახელება. გაცნობებთ, რომ შპს "მიკროსაფინანსო ორგანიზაცია ცენტრალი" ახორციელებს კანდიდატის პერსონალური მონაცემების დამუშავებას, ვაკანსიაზე კანდიდატის შესაბამისობის დადგენის მიზნით, "პერსონალურ მონაცემთა დაცვის შესახებ" საქართველოს კანონის მოთხოვნათა შესაბამისად. ინფორმაცია კანდიდატის შესახებ ასევე შესაძლოა დამუშავდეს სამომავლო ვაკანსიაზე კანდიდატის შესაბამისობის დადგენის მიზნით. ინფორმაცია კანდიდატის შესახებ ინახება არაუმეტეს 1 წლის ვადით. იმ შემთხვევაში თუ არ გსურთ მონაცემთა შემდგომი დამუშავება, გსურთ მონაცემთა ცვლილება ან წაშლა, გთხოვთ მოგვმართეთ. გისურვებთ წარმატებებს!